JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ekskluzive/ Pamje nga vendngjarja, gjendja e kufomës së një gruaje në makinë
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14/09/2021 22:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e sotme në Durrës, në lagjen Nr.4 ku një grua u gjet e pajetë brenda një makine të parkuar prej kohësh dhe në gjendje jo funksionale. Sipas njofitmit të policisë, gruaja rreth të 40-tave (endacake) u gjet pa shenja jete. Nga këqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Ndërkohë një qytetar ka dërguar foto nga vendngjarja në momentin kur policia ka mbërritur aty.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.09.2021, në lagjen nr.4, Durrës, në një mjet të parkuar prej kohësh (në gjendje jofunksionale), është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar rreth 40 vjeçe, (endacake). Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe identifikimin e viktimës.