JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E rëndë në Tiranë! Një burrë bie nga ballkoni, vdes në vend
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01/08/2021 12:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak:

Rreth orës 04:50, të mëngjesit të sotëm, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi Sh. B., rreth 58 vjeç. Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.