JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Zgjohu o k**”/ Irritohet keq Mourinho, del nga vetja dhe kapet me lojtarin e tij
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 26/07/2021 21:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme Roma zhvilloi një test miqësore me skuadrën hungareze të Debrecenit, ndeshje në të cilën ia dolën të triumfonin pa shumë vështirësi me rezultatin 5-2. Tekniku Zhoze vendosi të testote të gjithë skuadrën,ndërsa një pjesë loje luajti edhe mbrojtësi i Kombëtares, Marash Kumbulla. Pak para përfundimit të pjesë së parë, në minutën e 42-të të ndodhi një episod interesant ku protagonist u bë Murinjo dhe mbrojtësi i Romës, Darbo. Tekniku portugez u shfaq tepër i irrituar me performancën e lojtarit të tij dhe iu drejtua me fjalët ‘’Zgjohu o k**’’ në gjuhën italiane. Momenti u kap nga kamerat dhe ka bërë xhiron e rrjetit.