JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pamje tronditëse nga Kina, momenti kur gruaja ‘përpihet’ nga rrjedha e fortë e ujit
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 21/07/2021 19:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kina është duke u përballur me përmbytje masive ditët e fundit. Mësohet se mbi 25 persona kanë gjetur vdekjen, ndërsa, qindra të tjerë kanë humbur kontaktet me familjarët. Së fundmi në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video, ku një grua përpihet nga rrjedha e fortë e ujit. Fatmirësisht, disa persona, i hedhin një litar dhe ajo kapet fort pas tij. Më në fund ata arrijnë ta tërheqin dhe e nxjerrin gruan në një zonë të sigurt.