JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Çmenduritë në Shqipëri nuk kanë të ndalur! I riu i jep makinës shtrirë dhe më këmbë në timon
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/07/2021 14:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Me këmbë në timon dhe duke sfiduar çdo mjet sigurie një i ri ka rrezikuar veten dhe të tjerët në rrugët e vendit tonë. “Aksidentet rrugore” ka publikuar një video ku shfaqet një i ri i cili nuk zgjedh që të udhëtojë me duar në timon ashtu si bëjnë të gjithë njerëzit, por gjysmë i shtrirë me këmbë në kroskot teksa dëgjon muzikë me volumë të lartë. Kujtojmë se pak ditë më parë një tjetër i ri, publikoi një video ku shihej teksa linte timonin dhe hipte sipër makinës.