JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Një histori e veçantë dashurie! 23-vjeçari i quajtur Kur’an lidhet me 60-vjeçaren: Jemi të lumtur!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 11/06/2021 0:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kur vjen puna te “çështjet e zemrës”, del në pah edhe pafuqia e njeriut për të “kontrolluar” veten. E njëjta gjë mesa duket i ka ndodhur edhe një 23-vjeçari nga SHBA, i quajtur Kur’an, i cili është dashuruar me një grua 37 vite më të madhe se vetja. Mirëpo njerëzit nuk e kanë pritur mirë këtë lidhje të tyre dhe janë treguar skeptikë dhe paragjykues. Kur’ani ndan shpesh herë momente me partneren e tij 60-vjeçare në TikTok ku ka rreth 416,000 ndjekës. Ata thonë se ndihen mirë me njëri-tjetrin, paçka se njerëzit e kanë vënë në dyshim lidhjen e tyre dhe mendojnë se 23-vjeçari është lidhur me Cheryl për shkak të pasurisë së saj. Ata shprehen nëpër komente se Cheryl duket më shumë si gjyshja e Kur’anit.

Së fundmi çifti deklaroi në një video në TikTok se familja e tyre e ka aprovuar lidhjen e dashurisë. Madje fëmijët e Cheryl i mbështesin dhe janë dakord, pavarësisht se janë më të mëdhenj se Kur’ani. Nga ana tjetër 23-vjeçari përpiqet të mbrojë partneren e tij nga komentet fyese në rrjetet sociale.

Burimi: Mirror|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania