JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksidenti i rëndë në Tiranë/ 30-vjeçarja që u përplas nga “Benzi” mbi trotuar, rezulton shtatzënë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/06/2021 20:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pasditen e sotme u regjistrua një aksident i rëndë në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një automjet tip “Benz” doli nga rruga dhe përfundoi në trotuar, duke plagosur rëndë një qytetare. Ndërkohë, tashmë janë publikuar disa detaje të reja në lidhje me ngjarjen në fjalë, ku thuhet se e plagosura është një 30-vjeçare e cila rezulton shatzënë.

Kujtojmë se e reja u plagos nga një automjet tip “Benz”, në drejtimin e të cilit ndodhej një 19-vjeçar. Policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit, ndërkohë që e plagosura është transportuar në spital, ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.