JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Miku im Dolfi”/ Fjolla Morina reagon e pikëlluar për vdekjen e shefit të Antidrogës në Ulqin
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/06/2021 16:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme u njoftua se policia malazeze ka gjetur trupin e pajetë të policit të antidrogës, Rudolf Elezoviç. Familjarët e tij kishin humbur kontaktet me të që prej datës 27 maj, por dje trupi i tij u gjet i pajetë anës lumit Buna. Rudolf Elezovic ishte miku i këngëtares Fjolla Morina dhe këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Fjolla me anë të një postimi në rrjetin social "Instagram". Fjolla ka shkruar se ndihet shumë e mërzitur për këtë humbje të madhe dhe ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes dhe miqve të tij.

Miku im i Dolfi shumë vështirë po e kam të shkruaj për ty. Ngushëllime të sinqerta familjes dhe miqve. Një humbje e madhe për ne. Kujtimi i tij do të jetë në zemrat tona. Ngushëllime.