JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Vetëm 45-vjeç, ndahet nga jeta papritur shefi i komisariatit të Policisë në Lushnje
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04/05/2021 8:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është ndarë papritur nga jeta, shefi i komisariatit në Lushnje, Adrian Matani. Lajmi është bërë i ditur nga miq dhe kolegë të Matanit, të cilët kanë shprehur dhimbjen e madhe në rrjetet sociale. Mësohet se Matani ishte vetëm 45 vjeç dhe dyshohet se ka pësuar infarkt në banesën e tij në Tiranë.

Metani prej vitesh ishte pjesë e Policisë së Shtetit dhe sëfundmi ishte shef i komisariatit të Lushnjes.