JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Tmerr në Tiranë! Një qytetar hyn me makinë në “Sheshin Skënderbej”, tenton të shtypë kalimtarët
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25/04/2021 12:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sulm i rëndë është shënuar pak minuta më parë në Tiranë. Një qytetar me makinë ha hyrë në sheshin Skëndërbej dhe ka tentuar të shtypë kalimtarët. Ai është neutralizuar nga qytetarët e rastit. Deri më tani, nuk dihet nëse ka të lënduar rëndë.

vijon...