JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga, ky është 22-vjeçari që ndërroi jetë në Laç
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23/02/2021 9:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok. Mësohet se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi Redon Zefi ,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes. Kanë qenë familjarët e tij ata që kanë ndarë fotot e 22-vjeçarit shoqëruar me ngushëllime.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?