JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ledjana poston foton me Mevlanin, Antonela “nuk ia përton” komentin tipik
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22/02/2021 16:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Treshja që po bën bujë, Mevlani, Ledjana dhe Antonela si duket edhe jashtë programit mbrojnë pëlqimet e tyre, teksa dy vajzat kanë treguar edhe njëherë se janë xheloze për njëra-tjetrën lidhur me Mevlanin. Siç ddihet, Ledjana është një nga vajzat ku iu kushtua një këngë nga Mevlani dhe nga këtu u mendua që këta të dy mund të kenë diçka, por pas ardhjes së Antonelës, rrjedha e historisë mori tjetër drejtim, ndërsa Mevlani surprizën të dy vajzat duke i futur disi në sherr me njëra-tjetrën. Së fundmi në një postim në Instagram, Ledjana ka postuar një foto me Mevlanin teksa ka pyetur nëse shkojnë me njëri-tjetrin. Fansat kanë komentuar, por ajo që ka rënë në sy ka qenë komenti i Antonelës e cila ia ka prerë shkurt Ledjanës dhe ka mohuar se dyshja ka ngjashmëri me njëri-tjetrin.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?