JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Ik, m’u hiq qafe, i poshtër”/ Maniaku ngacmon s*ksualisht zonjën në mes të rrugës
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 22/02/2021 16:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shpesh qetësia publike në kryeqytet “trazohet” nga maniakët seksualë, përfshirë mosha të ndryshme. I tillë është një rast që ka mbërritur së fundmi në redaksinë JOQ Albania, ku një i moshuar është filmuar nga disa qytetarë duke ngacmuar një zonjë në rrugë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Don Boskos në Tiranë. Siç shihet edhe në video, ai e ngacmon përgjatë rrugës, ndërsa zonja përpiqet të largohet. Rasti duket vërtetë shqetësues dhe nuk dihet nëse janë marrë masat e nevojshme.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?