JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Rama nxjerr video për Shën Valentinin, shqiptarët shpërthejnë me komente: Hap rrugët o Sanço Panço, s’kemi ujë dhe drita!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14/02/2021 14:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qytetarët kanë shpërthyer në komente pas videos së Ramës në Facebook, i cili uronte Shën Valentinin shqiptarëve, pa marrë parasysh situatën e vështirë që ndodhen për shkak të kushteve të motit. Shqiptarët shkruajnë se kërkojnë hapjen e rrugëve, mirëmbajtjen e tyre dhe risjelljen e energjisë elektrike, që në një pjesë të muirë të vëndit është ndërprerë.

Kujtojmë se disa akse nacionale janë të bllokuara nga bora që prej ditës së djeshme

Më poshtë lexoni komentet: