JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

EKSKLUZIVE/ I plagosur dhe i shtrirë në barrelë, dalin pamjet pas plagosjes së biznesmenit Sino Llanaj
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13/01/2021 12:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Janë publikuar pamjet e marrjes me ambulancë të biznesmenit Sino Llanaj, i cili u qëllua ditën e sotme nga investitori Bert Allmuça. Llanaj mbeti i plagosur në këmbë dhe u dërgua me urgjencë në spitalin e Traumës. Nga pamjet e mbërritura në redaksinë e JOQ ALBANIA, Llanaj shihet i shtrirë në barrelë, teksa punonjësit e urgjencës e fusin në ambulancë.

Kujtojmë se i plagosur mbeti edhe një kalimtar i rastit. Autori i plagosjes, Bert Allmuça është larguar në drejtim të paditur. Ai është shpallur në kërkim nga policia.