JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Takimi i zjarrtë mes Fatjonit dhe Melisës/ Fatjoni: Kujdes me këmbët, se jam tip emocional
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/11/2020 19:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Emisioni i sotëm i “Për’puthen” nisi me një takim të zjarrtë mes Fatjonit dhe Melisës, ku ajo që ra në sy ishin ngacmimet e tyre gjatë gjithë kohës. Po ashtu nuk munguan as përqafimet dhe puthjet, ndërsa Fatjoni i kërkoi Melisës të bëjë kujdes me prekjen me këmbë, pasi është emocional.

Më konkretisht, Fatjoni tha se:

“Kujdes me këmbët, se un jam tip emocional dhe do fikim kamerat pastaj (Melisa e prek), fiki pak kamerat tani.”

Ndërsa përqafoi më pas Melisën.