JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Ai më do dhe unë e dua atë…” Rihanna i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04/09/2020 7:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Marrëdhënia e këngëtares Rihanna me yllin e Pop Chris Brown duket se ka marrë një kthesë. Ajo ka folur me fjalë të ëmbla për ndjenjat ndaj tij, pavarësisht se disa vite më parë kur ishin të lidhur ai "vuri dorë mbi të" dhe çështja bëri bujë të madhe pasi fotot u shpërndanë kudo. Rihanna ka deklaruar se do ta dojë gjithnjë atë dhe kështu do të jetë deri në fund të jetës së saj.

Në një intervistë për Oprah Winfrey, 32-vjeçarja tregoi se e ka falur dhe se tashmë janë shokë të mirë. Në shkurt 2009, Chris pranoi gjithçka në atë kohë, në mbrëmjen e ndarjes së Çmimeve Grammy. Ai u dënua me 5 vite provë dhe u urdhërua që të qëndrojë larg këngëtares.

Ajo ka thënë:

Ne kemi punuar për të qenë shokë sërish dhe jemi shokë shumë të ngushtë. Kemi ndërtuar sërish besimin dhe kjo është e gjitha. Ne e duam njëri-tjetrin dhe besoj se kështu do jetë gjithmonë. Kjo është diçka që ne nuk e ndryshojmë dot kurrë. Unë mendoj se ai ishte dashuria e jetës sime. Ai ishte dashuria e parë. Dhe e shoh që ai më do në të njëjtën mënyrë. Unë me të vërtetë e dua atë. Kështu që gjëja kryesore për mua është se ai është i qetë. Unë nuk jam e qetë nëse ai nuk është i lumtur ose i vetmuar. Ai është në një lidhje. Unë jam single por kemi mbajtur miqësi të ngushtë që kur është hequr urdhri i ndalimit. Kemi punuar për ringritjen e kësaj miqësie, pak nga pak dhe nuk ka qenë e lehtë. Nuk është e lehtë.

Ajo tregoi se përmirësimi i marrëdhënies së saj me babain, i cili kishte bërë të njëjtën gjë me mamanë e saj mamanë, bëri që të falte 31-vjeçarin.