“Ai më do dhe unë e dua atë…” Rihanna i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04.09.2020, 07:49

Marrëdhënia e këngëtares Rihanna me yllin e Pop Chris Brown duket se ka marrë një kthesë. Ajo ka folur me fjalë të ëmbla për ndjenjat ndaj tij, pavarësisht se disa vite më parë kur ishin të lidhur ai "vuri dorë mbi të" dhe çështja bëri bujë të madhe pasi fotot u shpërndanë kudo. Rihanna ka deklaruar se do ta dojë gjithnjë atë dhe kështu do të jetë deri në fund të jetës së saj.

Në një intervistë për Oprah Winfrey, 32-vjeçarja tregoi se e ka falur dhe se tashmë janë shokë të mirë. Në shkurt 2009, Chris pranoi gjithçka në atë kohë, në mbrëmjen e ndarjes së Çmimeve Grammy. Ai u dënua me 5 vite provë dhe u urdhërua që të qëndrojë larg këngëtares.

Ajo ka thënë:

Ne kemi punuar për të qenë shokë sërish dhe jemi shokë shumë të ngushtë. Kemi ndërtuar sërish besimin dhe kjo është e gjitha. Ne e duam njëri-tjetrin dhe besoj se kështu do jetë gjithmonë. Kjo është diçka që ne nuk e ndryshojmë dot kurrë. Unë mendoj se ai ishte dashuria e jetës sime. Ai ishte dashuria e parë. Dhe e shoh që ai më do në të njëjtën mënyrë. Unë me të vërtetë e dua atë. Kështu që gjëja kryesore për mua është se ai është i qetë. Unë nuk jam e qetë nëse ai nuk është i lumtur ose i vetmuar. Ai është në një lidhje. Unë jam single por kemi mbajtur miqësi të ngushtë që kur është hequr urdhri i ndalimit. Kemi punuar për ringritjen e kësaj miqësie, pak nga pak dhe nuk ka qenë e lehtë. Nuk është e lehtë.

Ajo tregoi se përmirësimi i marrëdhënies së saj me babain, i cili kishte bërë të njëjtën gjë me mamanë e saj mamanë, bëri që të falte 31-vjeçarin.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit