JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Denoncimi/ Komisari i Dibrës përplas “Smart-in”, zhduk menjëherë gjurmët!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 31/07/2020 15:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një denoncim për komisarin e Dibrës Skënder Golemi, është bërë publik nga ish-kryeministri Berisha në një postim në faqen e tij në Facebook. Sipas mesazhit të qytetarit, Golemi është futur me shpejtësi në një rrugë kryesore teksa udhëtonte me një mjet tip "Fuoristradë" dhe ka përplasur një mjet tip "Smart", i cili drejtohej nga një femër.Si pasojë e përplasjes ajo ka mbetur e dëmtuar rëndë dhe mjeti është kthyer në një anë, madje pasi ekspertiza shkoi në vendngjarje, ka nxjerrë fajtore pikërisht drejtuesen e Smart-it! Ndërkohë pas mbërritjes së karrotrecit, makinës së Golemit iu mbulua targa me qëllim zhdukjen e gjurmëve.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkokomisari i Dibres Skender Golemi zhduk gjurmet e krimit qe kryen.
Lexoni denoncimin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb Pershendetje doktor.Para nje ore nje fuoristrad e MB nga rruga dytesore(e lagjes) del ne rruge kryesore me shpejtesi edhe godet nje makin tip SMART,ku brenda saj ishte nje femer e cila ka marre demtime te renda,pasi e ka goditur dhe e ka kthyer permbus erdhi ekspertiza e policise se krimit dhe shpalli fajore femren qe ishte me smart!Dhe akti me kriminal ishte kur pasi makinen me targa MB 414 AA e larguan me karrotrec dhe i mbuluan targen! Denoncimin qe ju dergova me siper e ke 100% te sigurt se ndodhi para biznesit tim dhe isha vet prezent! Dhe brenda makines se MB ka qene drejtori policise Diber Skender Golemi !