JOQ Albania
Home

“Çmendet” 45-vjeçari, dhunon nënën dhe plagos me thikë një person
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30/06/2020 13:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në një fshat të Dibrës. Mësohet se një 45-vjeçar, i identifikuar si Florian Abazi, ka plagosur me thikë një person, Bexhet Meda.

Ende nuk dihet lidhja që kanë ata me njëri tjetrin. Gjithashtu, 45-vjeçari, ka shkuar në banesë dhe ka dhunuar edhe nënën e tij.

Policia njofton se ai është vënë në pranga.

Deri më tani nuk ka informacion mbi shkaqet e ngjarjes.