JOQ Albania
Home

Një femër e veshur me të bardha! Kërcet arma, burri dhe gruaja qëllojnë drejt makinës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 29/06/2020 13:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mesditë në një lagje të Shkodrës.

Mësohet se është qëlluar drejt një automjeti.

Fax raporton se me armë kanë qëlluar një burrë dhe një femër e veshur me të bardha. Ata kanë qenë duke lëvizur me një motor.

Nuk dihet ende identiteti i dy autorëve dhe as objektivi i këtij atentati.