JOQ Albania
Home

Ronaldo i hipën sipër Georginës, fëmijët nxitojnë ta shpëtojnë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 18/05/2020 10:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kristiano Ronaldo kalon shumë kohë me familjen e tij, gjë të cilën e tregon shpesh dhe në rrjetet sociale ku herë pas here poston foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, ka qenë partnerja e tij, Georgina Rodriguez, ajo e cila postoi një video në Instagram gjatë një momenti familjar.

Aty shihet sulmuesi i Juventusit siper saj gjasme duke e "mbytur" dhe fëmijët vrapojnë për t’i ardhur në ndihmë.

Georgina shkruan:

I adhuroj ditët e kaluara së bashku duke luajtur dhe mësuar. Nëse ka diçka pozitive nga izolimi janë momentet e vogëla e të përditshme që kalojmë me familjen. Ju dashuroj”