JOQ Albania
Home

”Rama o kysh k*rve”, i riu shqiptar: Mirë e keni, jepjani votën se kaq e keni pak!
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 10/05/2020 16:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një i ri shqiptar ka nisur një video pranë redakisë së JOQ Albania. Në këtë video i riu shqiptar tregon se e ka parë në internet se si u tërhoq zvarrë në Tiranë një grua, e cila kishte dalë të protestonte.

I riu në videon që ka nisur pranë JOQ Albania, thotë se nuk ka fajin Edi Rama, por e kanë fajin ata që kanë e kanë votuar atë.

Më tej dëgjohet se ai thotë se njerëzit nuk kanë bukë të hanë, kurse policia i merr zvarrë ata që dalin të protestojnë.

I riu thotë edhe se ajo gruaja që tërhoqën zvarrë është motra dhe gruaja e dikujt dhe ka shtuar se ata që votuan Ramën i kanë pak këto që ai po u bën.

Fjala e tij:

Pashë një video në internet, pak minuta në internet çfarë ka ndodh në Tiranë, në Shqipëri me një fjalë. Ajo nëna bir, që është marrë, zvarrë, ajo nëna, ajo e shkreta se ajo se nuk ka faj. Ajo nona e dikujt, ajo motra e dikujt, ajo gruaja e dikujt. Po nuk e ke as një lloj faj ti, po fajin e kanë vetë njerëzit që të japin votën ty, që rrehen për 50 mijë lekë të vjetra, se ty është me ta q* nonën ku e ke. Kysh k*ve, komunist, se njerërzit nuk kanë bukë me hëngët dhe t’i i merr zvarrë se dalin në protestë. Gjithë populli që e shikon këtë video e keni mirë o vëlla veç jepjani votën që t’ua q* nënën në p**h se e keni pak, ma shumë e ma shumë.

Më poshtë po sjellim edhe videon e tij, ku i riu është shprehur se Rama është një komunist dhe një kysh ku*ve.