JOQ Albania
Home

“Shkoj në tallava për inspektim”, Gjuzi pishëm në klub vajton për dashurinë
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 18/02/2020 19:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët shqiptarë që jo pak herë është vënë është në qëndër të vëmendjes për shkak të deklaratëve të tij.

Prej disa kohësh ai është ndarë nga gruaja. Në një video të ardhur në redaksinë e JOQ Albania, Kujtim Gjuzi shikohet se e ka tepruar me pijen në një klub.

Personi që e ka nisur këtë video thotë se Gjuzi është filmuar në 14 shkurt pikërisht ditën e Shën Valentinit, i dehur duke vajtuar për dashurinë.

Videoja është bërë në ‘Focus Bar’ në Don Bosko. Mesa duket deputeti Kujtim Gjuzi ka shkuar në tallava për inspektim në tallava dhe ka përfunduar i dehur.

Si dallohet dhe në video Gjuzi ka pranë disa vajza dhe njërës prej tyre i flet shumë afër veshit. Ndërsa kënga është duke kënduar në vendin ku ndodhet Gjuzi është një këngë vajtuese për dashurinë.