JOQ Albania
Home

Del fotoja, kush është 20-vjeçarja që ndihmonte Astrit Thaçin të fshihej pas grabitjeve
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 16/02/2020 19:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Astrit Thaçi është 27-vjeçari që brenda një periudhe shumë të shkurtër kohore ka kryer 8 grabitje në tre qytete të ndryshme. Mirëpo, ai nuk ishte vetëm në aktivitetin e tij.

Astriti bashkëpunonte me një 20-vjeçare, e cila thuhet se është e dashura e tij. Adela Berisha është e reja e cila ndihmonte autorin duke e fshehur pas grabitjeve që ai kryente.

Kujtojmë që 27-vjeçari u arrestua nga policia dje në një lokal në Tiranë. Më poshtë, gjeni foton e dy të rinjve, Astrit Thaçit dhe Adela Berishës.