JOQ Albania
Home

Ryan Reynolds tregon si mund të rregullohet zinxhiri i prishur dhe njerëzit janë marrosur pas tij
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/02/2020 14:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jeni duke kërkuar për një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të rregulluar ndonjë zinxhir që ju është prishur sëfundmi? Mos kini merak pasi kjo video që ka shpërndarë në rrjet Ryan Reynolds tregon një hole mbresëlënëse që ka lënë pa fjalë shumë persona.

Risultato immagini per Ryan Reynolds, zip

Ryan shpërndau këtë video në Twitter ndërsa në mbishkrim thotë se kushte gjithë jetën që priste për këtë gjë. Praktikisht, marifeti bëhet duke përdorur një pirun për të futur folenë e zinxhirit tek dhembët e rripit.

Natyrisht që njerëzit nuk ishin dhe aq të interesuar për të rregulluar një zinxhir deri në momentin që një personazh i famshëm tregoi interes për këtë gjë. Me dhjetëra ishin personat që e shpërndanë videon e publikuar nga aktori.

Risultato immagini per Ryan Reynolds, zip

Një person komentonte kështu:

Kjo më është dukur një nga gjërat më të rëndësishme që një person i famshëm ka publikuar. Le t'ia lëmë Gëyneth ta përdorë vetë kremin e saj vaginal për fytyrën. Faleminderit vërtetë Ryan”.

***

Burimi: LadBible|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania