“Hajde dalim për darkë, kur do vish…”, aktorja shqiptare tregon si e ngacmonte futbollisti shqiptar

Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 31.12.2019, 14:59

Arjola Demiri, aktorja shqiptare që ka qenë dhe ish-Miss, vazhdon të jetë një nga femrat më tërheqëse në ekranet shqiptare.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin e “E Diell” në “TCH”, ku ka treguar shumë sekrete, edhe në lidhje me raportin e saj me ish-bashkëshortin e saj, si dhe për ngacmimet e futbollistëve.

Ajo rrëfeu:

Kur isha në Kosovë, grupmoshat që më ngacmonin më shumë ishim 20-28 vjeç. Thashë me vete, çfarë po ndodh o vlla?! Nuk po e kuptoj. Çfarë t’u them atyre. Gjithmonë kam pëlqyer meshkujt më të rritur. Ngacmimet nga futbollistët? Me emër nuk di ta them, se nuk e mbaj mend as vetë. Është i Shqipërisë së madhe. Hiç, çfarë bënte ai. I pëlqente Arjola dhe thoshte:’Hajde dalim për kafe, hajde dalim për drekë, për darkë, kur do vish… Nuk kisha kohë, pasi isha kokë e këmbë e dashuruar me profesionin tim. Nuk kisha kohë për askënd”.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit