Ky 23-vjeçar ka tre javë që ka humbur, familjari lutet për ndihmë: S’është në gjendje të mirë shëndetësore

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 31.12.2019, 11:01

23-vjeçari, Florjan Zuna ka tre javë që ka humbur dhe nuk ka pasur asnjë lloj kontakti me famijarët e tij. Një nga të afërmit e tij ka shkruar pranë redakisë së JOQ Albania dhe ka kërkuar ndihmë.

Ai tregon se i riu që ka humbur kontaktet me familjen mban veshur një xhup të kuq, tuta sportive gri dhe ka pak mjekër. Gjithashtu ai tregon se nuk ka qenë në gjendje të mirë shëndetësore.

Po ashtu u bën thirrje të gjithë atyre që e kanë parë që të lajmërojnë familjen e tij në numrin 0693321234.

Për 23-vjeçarin që ka humbur është bërë edhe një denocim në polici, por nuk ka pasur asnjë rezultat pozitiv për gjetjen e tij. I afërmi i tij lutet që ta ndihmojnë ta gjejnë sepse janë në merak.

Mesazhi:

Personi ka tre jave qe ka humbur dhe nuk eshte ne gjendje te mire shendetsore.Eshte 23 vjec ka pak mjeker, mban veshur nje xhup te kuq,tuta sportive gri dhe atlete blu,Kushdo qe mund ta kete pare ose shikon te kontaktoje ne kete numer.0693321234. Tek rrajoni nr 4 kemi berë denoncimin.’’

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit