Ai i shkruajti, kush është bukuroshja që ia la “seen” Cristiano Ronaldos?

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 28.12.2019, 08:40

Ai është kthyer në jnë makineri të fitimit të parave. është mjaft i suksesshmën në çdo drejtim, aq sa shumë femra nuk e kanë aspak problem që është i martuar e madje, edhe baba i disa fëmijëve.

Mirëpo, teksa shumë vajza nxitojnë t'i shkruajnë yllit aktual të Juventusit, Cristiano Ronaldo, edhe ai nuk nguron të kthejë përgjigje, apo t'i shkruajë atyre bukurosheve që i bëjnë përshtypje. E tillë është bukuroshja ruse Viktoria Odintcova, e cila tha se Ronaldo i dërgoi mesazh për tu njohur me të, por ajo ia la "seen". Vajza shton se ia fshiu fare mesazhin që futbollisti i kishte dërguar.

Ajo rrëfen:

Pak kohë më parë, Cristiano Ronaldo më shkruajti mesazh privat në "Instagram", por unë nuk iu përgjigja, madje e fshiva mesazhin. Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i shkruajti, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”.

Një deklaratë që mund të sjellë pasoja në raportin e Ronaldos me partneren aktuale të tij, Georgina Rodriguez, edhe pse bëhet fjalë për shumë vite më parë.

***

Burim: TGCom|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit