Pasi fjeti me mbi 200 meshkuj, gruaja: Do jetoj si murgeshë

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 27.12.2019, 12:19

Sjellja jonë dhe e gjithësecilit ndaj situatave ku ka tërheqje seksuale, është e ndryshme. Sikurse ka persona që janë disi të ndrojtur, ka edhe të tjerë, të cilët janë më ekspresivë dhe që nuk e kanë aspak problem të futen “drejt e në temë”. Por çudia ka ndodhur me një vajzë, e cila bënte pjesë në këtë grupin e fundit.

Ajo është një femër, e cila ka fjetur me mbi 200 meshkuj. 30-vjeçarja Laurie është bërë nënë dhe prej atij momenti shprehet se mëmësia i ka hequr varësinë nga seksi. Zakonin e saj dhe varësinë ndaj seksit tregon se e ka fituar në adoleshencë.

Gruaja tregon se flinte me shumë meshkj gjatë një jave. Ajo shton se e kishte humbur numërimin dhe nuk e kishte idenë se sa mund të kishte shkuar në total numri i personave me të cilët kishte bërë seks.

Sipas Laurie, gjithçka ndryshoi në momentin kur solli në jetë djalin e saj. 30-vjeçarja bën me dije se u bë e vetëdijshme për gabimin që po bënte, pasi mendoi se cilat mund të ishin pasojat që marrëdhëniet e saj të shumta mund të kishin në jetën e të birit.

Ajo kërkoi ndihmë dhe më pas, vendosi se do të hiqte tërësisht dorë nga marrëdhëniet seksuale. Laurie e ka ndarë mendjen të bëhet një “murgeshë” jashtë manastirit. Eksperiencat e saj të shumta i hodhi në letër, duke botuar kështu edhe librin “Ditari i një të varure nga seksi”.

***

Burim: Unilad |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit