Skandal në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, i riu bën gjeste të turpshme ndaj një gruaje

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 26.12.2019, 18:40

Skena nga më të pazakontat kemi parë në autobusët urbanë në kryeqytet, duke nisur nga sherret mes fatorinove dhe pasagjerëve, vjedhjet e celularëve e portofolëve e deri tek ngacmimet e turpshme seksuale, gjë e cila i bën qytetarët që i frekuentojnë urbanet t'i bëjnë sytë katër gjatë udhëtimit nga njëri destinacion në tjetrin.

Së fundmi, një video e mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, e filmuar nga një qytetar në urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio, tregon momentin kur një pasagjer bën gjeste të turpshme ndaj një gruaje.

Denoncuesi shprehet se pasagjeri ishte rreth 25-vjeç, ndërsa siç shihet dhe në video, ai tenton të afrohet me zonjën që ndodhet para tij.

Ky nuk është rasti i parë në të tilla rethana, pasi në redaksinë e JOQ Albania janë denoncuar dhjetëra ngacmime seksuale në urbanët e kryeqytetit, ku ka patur edhe raste që të moshuar të ngacmojnë seksualisht vajza të reja, ose të bëjnë gjeste të turpshme para tyre.

Megjithatë, komentet ju takojnë juve!

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje JOQ! Shikoni cfare behet ne linjen kombinat kinostudio. Nje i ri rreth 25 vjec perfitonte nga rasti se kishte shume njerez ne urban dhe shikoni cfare bente ndaj nje gruaje qe kishte para. Shume skene e turpshme, publikojeni ju lutem."

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit