“Kam gjetur dashuri të re”/ Kujtim Gjuzi “thyen” heshtjen: Lamtumirë ish-grua

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.12.2019, 18:12

Kujtim Gjuzi është një nga politikanët shqiptarë, i cili jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave për shkak të sjelljeve dhe deklaratave të tij, ndonjëherë të pazakonta. Sot ai ka bërë të ditur në rrjetin e tij social në Facbook, një “histori dashurie”.

Pas ndarjes nga bashkërshortja e tij në shkurt të këtij viti, deputeti i Partisë Konservatore, në një shkrim në rrjetet sociale bënte me dije se ka gjetur dashurinë e tij të re në Facebook.

Pas kësaj ndarje, Gjuzi, në një shkrim në rrjetet sociale bënte me dije se ka gjetur dashurinë e tij të re në Facebook

Ndërsa, ditën e sotme deputeti konservator ka sqaruar edhe lidhjen me zonjën brune, ku hedh poshtë këto lajme, ndërkohë që shton se do të ndërtojë një lidhje të re dashurie.

Po ashtu shton se zonjusha po konsutlohet me avokatët dhe do të përgatisë një kërkesë padi për portalet prishje imazhi.

Postimi i plotë i Kujtim Gjuzit:

INFO DEKLARATE NJOFTUESE

Zyra e Deputet Kujtim GJUZI

CEL 068 20 34 007

Kujtim GJUZI eshte deputet i Kuvendit te Republikes se Shqiperise nga data 07.05.2019

Deputet Kujtim GJUZI ka detyrim Ligjor per transparenece te informoje qytetaret Shqiptare, Vouesit, Mediat se ka kete status CIVIL SI ME POSHTE

– I martuar me kater femije tre vasha dhe nje Djale.

– Prej dates 20.02.2019 eshte ne proces zgjedhje MARTESE ne Gjykaten e FAKTIT Tirane Data eshte 24.01.2020 ora 13.30

Ligji i miratuar per Shpifjen i miratuar ne Parlament Me date 18.12.2019 Nuk me detyron te hedh ne gjyq per shpifje disa Portale dhe Gazeta qe SHPIFIN PO PO SHPIFIN DHE TRILLOJNE HISTORI ROZE qe une jam i Dashuruar me Zonjushen qe jemi sebashku ne foto me zotin Agim XHEKA ne nje event GALA ARTI.

Qytetare dhe ju te interesuar une ju them se deri tani jam nen presionin e nje Mashtrimi mediatik por une personalisht nuk do te dergoj kurre ne Gjykata edhe ata qe vertet shpifin.

Une pas dergimit ne gjykate nga bashkeshortja e cila meqenese me ka derguar ne kete status mund te quhet ish bashkeshortja normalisht qe kam dike ne zemer dhe kjo gje do te behet e ditur ne momentin tim te respektit te ligjit mbi zgjedhjen e MARTESES

Kujtim GJUZI kurre nuk e ka tradhetuar familjen e tij, ama nese dikush me dergon ne Gjykate per interesa personale pronash apo te tjera qe lidhen me statusin e nje politikani te sinqerte e qe punon per FAMILJE DHE KOMB e ka primare nen zgjedhje te marteses te nzitur prej motrave dhe familjareve drite shkurte une u them:

RRUGE TE MBARE TI ISH BASHKESHORTE DHE NORMALISHT UNE KAM ZGJEDHUR DHE DO TE ZGJEDH PO PO DO TE ZGJEDH ME RINDERTU NJE GJASI TE RE DASHURORE DHE FAMIJARE

ME ZONJUSHEN ANETARE E BORDIT AKADEMIA KONSERVATORE QE ME SHOQERON NE EVENT DHE ESHTE PADREJTESISHT E ALUDUAR ME FOTO TE GAZETES PANORAM DHE DISA PORTALEVENUK KAM ASNJE LIDHE PERVETEM ZYRTARE DHE MIQESORE

ZONJUSHA NE KETE MOMENT PO KONSULTOHET ME AVOKATET DHE DUKET QE DO TE KERKOJE ME KERKESE PADI TENTATIVEN PER PRISHJE IMAZHI TE NJE QYTETAREJE POR EDHE ZYRTARE TE NJE STATUSI QE ZONJUSHA POSEDON

JU FALEMINDERIT D.V Kujtim GJUZI Dt.24.12.2019

Gezuar KRISHT LINDJEN

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit