JOQ Albania
Home

Modelja shqiptare përdor periodat për maskë fytyre: Unë pi edhe gjakun tim
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06/12/2019 11:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Për të pasur një lëkurë të shëndritshme, të shëndetshme dhe pa akne, vajzat nga e gjithë bota përdorin maska dhe trajtime nga më të ndryshmet. Mirëpo, modelja shqiptare Niki Delijorgji ka ndarë mbrëmjen e djeshme në Instagram, një maskë fytyre që shumë pak prej nesh kishin dëgjuar dhe imagjinuar.

Modelja ka përdorur një maskë që në përbërje ka gjakun e periodave. Nuk dimë nëse këtë gjë modelja e ka të përhershme në rutinën e saj, mirëpo ajo shprehet se falë gjakut ka një lëkurë të pastër.

Teksa publikon foton, ajo shkruan në Instagram:

Maskë miliona dollarëshe. Gjaku i periodave”.

Më tej vajza ka ndarë një mesazh nga ndjekësit e saj që me të drejtë pyesin se çfarë mund të bëjë ajo më shumë se kaq. Modelja ka treguar se konsumon dhe lëngun e gjakut duke na lënë dyfish të habitur.

Duket se kjo maskë i sjell përfitime Nikit pasi ajo na tregon se pa makeup ka një fytyrë të pastër e për këtë i detyrohet vampirëve.

E çuditshme kjo vajzë!