JOQ Albania
Home

Shpërqëndronin lojtarët me gjoksin jashtë, përjashtohen nga stadiumi dy modelet
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 29/10/2019 15:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje totalisht e pazakontë ka ndodhur në një ndeshje bejzbolli në Amerikë mes Houston Astros dhe Washington Nationals.

Gjatë ndeshjes, dy modele u bënë protagoniste absolute duke rrëmbyer vëmendjen e kamerave dhe të publikut.

Ato ngritën bluzat e tyre për të shpërqendruar lojtarin e ekipit rival dhe ia dolën me sukses, pasi e gjithë vëmendja ra mbi ri.

Ky moment është duke bërë xhiron e internetit, teksa u kap nga kamerat.

Ndërkohë së fundmi federata amerikane e bejzbollit, ka marrë një vendim ekstrem, duke përjashtuar nga stadiumi 2 modelet,

Ato nuk do të lejohen të ndjekin për një periudhë të caktuar ndeshje bejzbolli...