JOQ Albania
Home

Pas Feros, Roza Lati shkëmben puthje në buzë me gazetarin në emision
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 06/10/2019 22:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pasi puthi në buzë reperin Fero disa muaj më parë në emisionin e saj "Why NoT", moderatorja Roza Lati ka surprizuar sërish.

Në puntatën e sotme, ajo nuk hezitoi të puthte gazetarin Ronaldo Sharka, pas disa komplimentave që ky i fundit i adresoi moderatores, teksa e vlerësoi për guximin e saj.

Gazetari u shpreh:

Para se ta mbyll se me kaq tërmete vërdallë, mund të dalë e të vdes, ku i dihet. Një kompliment, jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë."

"O zot, është një fans i vërtetë", i tha Roza, Ronaldos dhe më pas e puthi në buzë pa u menduar dy herë.

Gazetari tregoi se puthja ishte totalisht pa skenar dhe ndodhi rastësisht.