Grabitet gruaja te Rruga e Elbasanit, i vidhet me dhunë varësja

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.01.2023, 13:45

Policia e Tiranës ka arrestuar së fundmi një 37-vjeçar, pasi akuzohet se ka grabitur me dhunë një qytetare. Sipas njoftimit të policisë ky 37-vjeçari i ka vjedhur me dhunë varësen një shtetaseje në "Rrugën e Elbasanit" në Tiranë.

Kjo zonë është më e populluara gjatë ditës dhe natës, por kjo nuk e penguar hajdutin që të finalizojë grabitjen

Pas hetimeve të kryera u bë e mundur identifikimi dhe kapja e 37-vjeçarit.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 1 arrestuan shtetasin E. T., 37 vjeç, pasi në Rrugën e Elbasanit, i ka vjedhur me dhunë varësen shtetases Z. H.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit