Gjendet pa shenja jete në banesën e saj e moshuara në Durrës

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 24.01.2023, 12:19

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Është gjetur pa shenja jete në banesë një e moshuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 18 të qytetit bregdetar, teksa trupi i pajetë i të moshuarës është konstatuar nga familjarët e saj pasi u shqetësuan që 83-vjeçarja nuk u përgjigjej telefonatave të tyre.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit