Po fuste drogë brenda burgut të Drenovës, arrestohet polici

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 22.01.2023, 14:39

drogëËshtë vendosur në pranga një punonjës policie në qytetin e Korçës. Ky i fundit u kap në tentativë për të futur lëndë narkotike në burgun e Drenovës. Gjatë kontrollit fizik, policit Nevis Ibrahimi, i është gjetur një sasi kanabis në trup. Nuk dihet ende sasia e drogës pasi pritet të peshohet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit