Mesazhi i gruas së Dani Alves pas arrestimit: Kam humbur dy shtyllat e jetës sime!

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 21.01.2023, 16:22

Joanna Sant është duke kaluar ditët më të këqija të jetës së saj.

Një javë më parë ajo humbi nënën e saj dhe vetëm dje pa bashkëshortin e saj, Dani Alves, të arrestohej, pasi u akuzua për një sulm seksual në një lokal në kryeqytetin katalanas.

Spanjollja, e cila është një modele e njohur në vendin e saj, shpërtheu pasi futbollisti brazilian u burgos dhe kërkoi që të respektohej privatësia e saj në këtë kohë të vështirë.

“Unë po kërkoj nga mediat jashtë shtëpisë sime të respektojnë privatësinë time në këtë kohë. Nëna ime vdiq një javë më parë.

Unë sapo kam filluar të kuptoj se ajo nuk është më këtu për të më mbështetur me situatën ku ndodhet burri im. Kam humbur dy shtyllat e vetme të jetës sime. Kini pak ndjeshmëri, në vend që të kërkoni kaq shumë në dhimbjen e të tjerëve, faleminderit”, shkruan ajo në instagram.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Djali tek Sheshi Skënderbej
  I pari në listë është i riu, që në daljen e tij në sheshin Skënderbej, në fillim të vitit, vendosi që të gëzonte një vajzë të mitur, të pastrehë, që po shijonte vetëm nga jashtë lodrat që ishin vendosur në qendër të Tiranës. Teksa ai e pa, që ajo nuk kishte mundësi ekonomike për të hipur në karusel, e mori dhe bashkë me të shijuan një xhiro.
  Qytetari nga Kavaja
  Kandidati i dytë është djali nga Kavaja që vendosi t’i hapte derën e shtëpisë Gabrielit, të riut që flinte në rrugët e Tiranës, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai ishte i vetëm, pasi nuk kishte familje dhe qytetari nga Kavaja vendosi që ta strehonte në banesën e tij.
  I riu zemërgjerë
  Kandidati i tretë, është i riu nga Tirana, i cili ndaloi makinën në mes të rrugës, në një kohë me shi dhe zbriti nga automjeti për t’i dhënë një palë këpucë dhe një xhup një të moshuare, që po lypte tek makinat, që kishin mbetur në trafik. Ai u kujdes personalisht që ajo t’i vishte ato që i dhuroi dhe më pas u largua.
  Djali që ndihmoi të moshuarin
  Kandidati i katërt, është një tjetër i ri, i cili po ashtu ndaloi makinën në rrugë për të ndihmuar një të moshuar që i ishte prishur biçikleta. Ai bëri aq sa mundi, që i moshuari të rregullonte biçikletën dhe më pas të largohej drejt banesës së tij.
  Greis dhe Rakel
  Në vendin e pestë kemi motër e vëlla, Greisin dhe Rakelin, dy të vegjëlit, që detyruan nënën e tyre të ndalonte makinën për t'i dhënë disa të holla një djali të mitur që po lypte në rrugë. I mituri kishte në krahë një fëmjë të vogël dhe kjo preku më shumë motër e vëlla. Ata i lëshuan disa të holla bashkëmoshatarit të tyre dhe më pas u larguan me të ëmën.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit