Aksident në Vlorë, makina me shpejtësi përplaset me qepenin e një dyqani

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 20.01.2023, 16:29

Pak më parë është regjistruar një aksident është regjistruar në Vlorë. Mësohet se një makinë është përplasur me një qepenin e një dyqani. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Bishti i Kalldrëmit. Bëhet me dije se shkak ka qenë shpejtësia e lartë nga drejtuesi i mjetit. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit