Fole prostitutash masazhatore tek “Komuna”/ Fqinji: Dëgjojmë ulërima nga më të ndryshmet!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 20.01.2023, 22:31

Pavarësisht se banorët në lagjen Komuna e Parisit në kryeqytet kanë njoftuar policinë për veprimtarinë e një foleje prostitutash masazhatore në pallatin e tyre, vajzat së bashku me administratorët vazhdojnë veprimtarinë të qetë.

Mund të duket parimisht si një qendër masazhesh, por në profilet sociale të këtij biznesi duket se reklamohen vajza të reja për prostituta. Kjo përcaktohet fare dukshëm nga reklamimi që u bëhet hireve të këtyre të rejave, të cilat nxirren në reklamim si mall për të shfryrë epshet mashkullore.

Në fotot dhe videot e publikuara në Instagram apo TikTok, “Bella Spa” shoqëron fotot e vajzave me këngë erotike dhe shkruan se mirëpret klientë për të rezervuar.

Të shqetësuar se ligji nuk ka vepruar, banorët e pallatit ku ushtron veprimtarinë ky subjekt shkruajnë pranë redaksisë së JOQ Albania se dëgjojnë ulërima nga më të ndryshmet deri në orët e para të mëngjesit dhe se nuk po gjejnë qetësi.

Ai shkruan:

“Pershendetje JOQ , jam nje banor ne nje nga pallatet e zones se komunes parisit , vazhdojme dhe jemi te shqetesuar akoma nga nje qender masazhi qe quhet Bella , nuk e kuptojme eshte qender masazhi apo bordello , punojne deri ne oret e para te mengjesit po na len pa gjume , degjojme ulerima nga me te ndryshmet . Jemi me femije dhe eshte ber nje problem per gjithe pallatin . Dhe pas ankesave te shumeta ne polici vazhdojne te punojne akoma”

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit