APEL PËR NDIHMË/ Së shpejti do të bëhet baba, Klediano Goxhaj ka nevojë më shumë se kurrë për kontributin e shqiptarëve

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 20.01.2023, 08:29

I riu në foto është Klediano Goxhaj dhe ka nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve. Me origjinë nga Patosi, Klediano ndodhet prej 25 ditësh në spitalin e Traumës. I riu është në gjendje kome dhe familjarët e tij kanë më shumë se kurrë nevojë për ndihmën e shqiptarëve pasi nuk kanë mundësi ekonomike që djali i tyre Klediano të trajtohet në një spital privat brenda ose jashtë vendit për një trajtim më të specializuar. Klediano është në pritje të një fëmijë, teksa familjarët e tij kërkojnë ndihmë monetare nga shqiptarët që fëmija i të riut të rritet me baba.

Thirrje për ndihmë!

🙏🏻Klediano Goxhaj, i riu nga Patosi i cili prej 25 ditësh ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje kome ka nevojë për të gjithë ne! Familja e tij në pamundësi ekonomike, e ka të pamundur për ta cuar për një trajtim më të specializuar në një spital jashtë vendit.

🙏🏻Gjendja e Kledianos është kritike dhe për këtë arsye kush ka mundësi me ndihma monetare sado të vogla do të ndihmonte shumë në një rast të tillë. Më poshtë ndodhen të dhënat:

Banka: Credins Bank

Kodi swift: CDISALTRXXX

Titullari llogarise: Durim Goxhaj

Numri llogarise: 00001804249

IBN: AL87 2121 1009 0000 0000 0180 4249

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit