31-vjeçari në Vlorë godet me thikë ish-gruan dhe i vjedh paratë, largohet nga vendngjarja

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 19.01.2023, 13:22

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një 31 vjeçar nga Vlora është shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka goditur me thikë ish-gruan dhe se i ka vjedhur paratë dhe celularin. Shtetasi me inicale Xh. K., 31 vjeç, banues në Vlorë pas ngjarjes është arratisur.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe u shpall në kërkim shtetasi Xh. K., 31 vjeç, banues në Vlorë, pasi ditën e djeshme, ka goditur me mjet prerës thikë, ish-bashkëshorten, si dhe i ka vjedhur asaj një aparat celular dhe një shumë parash. Punohet për kapjen e tij.”, njofton policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit