Bëhet e njohur pasuria e Bekim Memeti dhe zhvatja e tij nga policët e burgut

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.01.2023, 12:12

MPB-ja është duke punuar në detyrën më të vështirë për gjetjen dhe ekstradimin e të arratisurit serial nga burgjet e Maqedonisë, Bekim Memeti.

Pas incidentit në furgon, ai ka hipur në një Audi ngjyrë gri dhe ka humbur gjurmët e tij, të cilat për momentin jozyrtarisht të çojnë në Kosovën fqinje, transmeton Telma. Por një gjë dihet me siguri për hetimin.

Memeti ka fituar një pasuri të madhe duke kontrabanduar marihuanë në Gjermani, prej nga tashmë është ekstraduar dhe dërguar në Idrizovë për vrasje dhe krime të tjera.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit