Thirrje urgjente/ 53-vjeçarja në gjendje kritike, ka nevojë për ndihmën e shqiptarëve

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17.01.2023, 17:43

Një 53-vjeçare është shtruar në gjendje të rëndë në spital, pasi ka pësuar hemoragji të brendshme, për shkak të një tumori në zorrën e trashë. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ajo është në ngjendje të rëndë dhe spitali ka nevojë për gjak 0 negativ sepse ka shumë mungesa.

Thirja e qytetares:

Kemi nevoje URGJENTE per grupin e gjakut te kategorise 0negativ ! ( edhe kundrejt pageses). Ju lutem a mund ta nxirrni si lajm ne instagram pasi kemi shume pak kohe ne dispozicion ! Nr. I kontaktit : +355 69 682 4139. NE PRITJE

Per nje person qe eshte ne rrezik per jetën. Emri : Roza Koleci , vjec 53 , koha ne dispozicion eshte shume e paket

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit