Selena Gomez në një romancë të re, zbulohet i dashuri i ri i këngëtares

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 17.01.2023, 16:27

Selena Gomez është një këngëtare e njohur, teksa shpesh herë, pas ndarjes nga Justin Bieber është përfolur për lidhjet e saj me shumë djem të njohur të botës rozë. Këngëtarja së fundmi thuhet se ka nisur një romancë të re, teksa thashethemet tregojnë se ajo është në lidhje me yllin 33-vjeçar të “The Chainsmokers”, Andreë ‘Drew’ Taggart.

“Ata nuk po përpiqen të fshehin romancën e tyre duke u futur fshehurazi nëpër klube”, tha një burim i brendshëm për Usweekly.

“Selena vështirë se mund t’i mbajë duart larg tij”, thonë mediat e huaja dhe vuri në dukje se ata po argëtohen shumë së bashku. Rikujtojmë, se Taggart u nda nga artistja 24-vjeçare, Eve Jobs, e cila është vajza më e vogël e Steve Jobs.

Ndërkaq, Selena nga ana tjetër pretendoi së fundmi ndarja nga Justin Bieber me të cilin u takua dhe u nda nga viti 2011 derisa u ndan përfundimisht në fillim të 2018 ishte ‘gjëja më e mirë’ që i ka ndodhur ndonjëherë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Djali tek Sheshi Skënderbej
  I pari në listë është i riu, që në daljen e tij në sheshin Skënderbej, në fillim të vitit, vendosi që të gëzonte një vajzë të mitur, të pastrehë, që po shijonte vetëm nga jashtë lodrat që ishin vendosur në qendër të Tiranës. Teksa ai e pa, që ajo nuk kishte mundësi ekonomike për të hipur në karusel, e mori dhe bashkë me të shijuan një xhiro.
  Qytetari nga Kavaja
  Kandidati i dytë është djali nga Kavaja që vendosi t’i hapte derën e shtëpisë Gabrielit, të riut që flinte në rrugët e Tiranës, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai ishte i vetëm, pasi nuk kishte familje dhe qytetari nga Kavaja vendosi që ta strehonte në banesën e tij.
  I riu zemërgjerë
  Kandidati i tretë, është i riu nga Tirana, i cili ndaloi makinën në mes të rrugës, në një kohë me shi dhe zbriti nga automjeti për t’i dhënë një palë këpucë dhe një xhup një të moshuare, që po lypte tek makinat, që kishin mbetur në trafik. Ai u kujdes personalisht që ajo t’i vishte ato që i dhuroi dhe më pas u largua.
  Djali që ndihmoi të moshuarin
  Kandidati i katërt, është një tjetër i ri, i cili po ashtu ndaloi makinën në rrugë për të ndihmuar një të moshuar që i ishte prishur biçikleta. Ai bëri aq sa mundi, që i moshuari të rregullonte biçikletën dhe më pas të largohej drejt banesës së tij.
  Greis dhe Rakel
  Në vendin e pestë kemi motër e vëlla, Greisin dhe Rakelin, dy të vegjëlit, që detyruan nënën e tyre të ndalonte makinën për t'i dhënë disa të holla një djali të mitur që po lypte në rrugë. I mituri kishte në krahë një fëmjë të vogël dhe kjo preku më shumë motër e vëlla. Ata i lëshuan disa të holla bashkëmoshatarit të tyre dhe më pas u larguan me të ëmën.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit