Pamje shokuese në Klinë, tre persona e rrahin dhe e fusin më zor në makinë një të ri

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.01.2023, 16:05

Një video shokuese po qarkullon orëve të fundit në rrjetet sociale.

Në raportimin e bërë thuher se ngjarja ka ndodhur në Klinë.

Sipas raportimit të një qytetari, Argjend Morina është personi që rrahet e maltretohet, e më pas futet me zor në një veturë.

Sipas këtij njoftimi, Jetmir e Meriton Gashi si dhe Mirlind Thaçi janë tre personat që rrahin Morinën.

Mbetet të shihet se cili do të jetë reagimi i Policisë së Kosovës për këtë rast skandaloz.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit