Kejvina nuk ndalet: Luizi është plehrë, ai do shuplakë çdo ditë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 17.01.2023, 11:26

Kejvina vijon të jetë ende në sulm ndaj Luizit. Pas shuplakës e cila nuk u transmetua në televizion, pasi u fsheh nga produksioni, por që tashmë videoja e këtij momenti po bën xhiro në rrjet pasi është publikuar, Kejvina përsëri vijon të përdorë një gjuhë urrejtjeje ndaj Luizit. Duke e ofenduar e duke e kërcënuar, Kejvina shprehet se Luizi meriton të goditet çdo ditë me shuplakë pasi është mashtrues dhe plehrë.

“Mashtrues, plehrë, i neveritshëm, i japin hapësirë televizive këtij… Është i aftë të manipulojë gjithkënd për të arritur qëllimet e tija dhe në fund të thotë ti e ke fajin dhe vijnë dhe më flasin për një shuplakë që i dhashë atij po ai meriton çdo mëngjes nga një shuplakë fytyrës që të zgjohet dhe të kthehet si njeri, ai do shuplaka çdo ditë sepse po përdor dhunën verbal, dhunën verbal dhunën psikologjike sepse ai është dëmi i shoqërisë. Shuplaka harrohet por kjo që të ngel në mendje të ngel ndër vite dhe të përndjek. Është një plehrë, e urrej atë dhe të gjithë njerëzit si ai, ku ma gjetët këtë mashtrues dhe këtu më doli. A i intereson ndokujt sesi jam unë ndonjëherë”- u shpreh Kejvina.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit