Tragjike/ JOQ denoncoi zhdukjen e tij, gjendet i mbytur në lumë i riu nga Berati

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16.01.2023, 16:03

Është gjetur i pajetë, i riu, i cili kishte humbur kontaktet ditën e djeshme në Berat. Mësohet se Jurgen Merkaj është gjetur i mbytur në lumë pranë fshatit Orizaj. Ai është gjetur nga babai i tij.

Joq Albania i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes së Jurgenit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit