Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 15.01.2023, 22:40

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë para pak çastesh në Shqipëri. Nga informacionet paraprake bëjet e ditur se magnituda ka qenë 5.2 ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Tërmeti është shoqëruar edhe me pas lëkundje të cilat janë ndjerë edhe në Tiranë. Ende nuk dihet nëse ka dëme.

Vijon…

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit