Shkoi të kërkojë florinj por mbeti i bllokuar në malet e Gramshit, nis operacioni për shpëtimin e 43-vjeçarit

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 15.01.2023, 09:42

Andrea Dervishi është 43-vjeçari i cili ka mbetur i bllokuar gjatë natës në malet e Gramshit. Operacioni për shpëtimin e tij ka nisur ditën e sotme. Mbrëmë u bë përpjekja për t’i dhënë ndihmë, por nuk u arrit që të nxirrej nga shpella, megjithatë ai u mbajt në survejim. Policia dhe zjarrfikësit po përpiqen ta nxjerrin nga vendi ku 43-vjeçari ka mbetur i bllokuar.

Njoftimi:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit